Skip to main content

Aktualizace Porsche Club News online

Duben 2020

Vážené dámy a pánové,Vážení členové klubu,

Dnes vás bohužel musíme informovat o důležitých rozhodnutích týkajících se dvou hlavních setkání v letošní sezoně:-( Zrušení účasti společnosti Porsche AG na letošní Grand Prix AvD Oldtimer a odložení Porsche Parade Europe ve Švýcarsku do roku 2021.

Účast Porsche na Grand Prix AvD Oldtimer

„Vzhledem k současné situaci a požadavkům, které mají zabránit šíření SARS-CoV-2 (Coronavirus), se Porsche po intenzivních diskusích rozhodla zrušit svou účast na letošní Grand Prix AvD Oldtimer Porsche Classic “Víme, že pro mnoho z vás byla Oldtimer Grand Prix vždy ústředním vrcholem s dlouholetou tradicí a to, jak moc jste se těšili. Žádáme vás o porozumění, také jménem společnosti Porsche Classic.

Porsche Parade Europe 2020 ve Švýcarsku

„Jako organizátoři Porsche Parade Europe, která je naplánována na 25. června až 28. června 2020, uvažujeme o tom, zda by pokračování v pořádání akce podle plánu za současných okolností bylo slučitelné s naší odpovědností vůči vám a všem partnerům, kteří pomáhají nám. Přitom jsme brali důkladně v úvahu všechna fakta a relevantní kritéria, která jsou k dispozici a známá k tomuto datu.V úzké shodě a dohodě s Porsche AG ve Stuttgartu, Porsche Schweiz AG zde ve Švýcarsku a se všemi našimi partnery jsme se rozhodli odložit letošní Porsche Parade Europe do příštího roku. Nově se bude konat od 24. června do 27. června, 2021. Chtěli bychom, abyste věděli, že to bylo obtížné rozhodnutí a že jsme to nebrali na lehkou váhu. Věříme, že pochopíte naše důvody. Registrace zůstávají zcela platné a jsou potvrzeny platbou. Velmi těšíme na setkání ve Švýcarsku v roce 2021.

Markus Rothweiler, Verband Schweizer Porsche Clubs.

“Jak jsou tyto situace nešťastné, je důležitější zdraví nás všech a prevence dalšího šíření Coronavirus. S úctou, komunitní management Porsche


08.04.2020

Connect with Porsche Club Praha