Skip to main content

Milí přátelé značky PORSCHE ® !

Vítejte na stránkách Porsche Clubu Praha, největšího českého licenčního a oficiálního klubu producenta vozů Porsche, firmy Dr. Ing. h.c. Porsche AG Německo.

Porsche club Praha byl založen v roce 2018 jako licenční klub s právem užívat jméno a znak PORSCHE ®. Klub se řídí pravidly pro licencované kluby společnosti Dr. Ing. h.c. Porsche AG Německo  a je členem jedné z největších klubových sítí, Porsche Clubs Worldwide přímo koordinované firmou Porsche AG. Samozřejmostí i dodržování směrnice EU o GDPR.

Porsche Club Praha má přiděleno licenční číslo 334, které identifikuje klub v rámci celého světa. Všechny oficiální licencované kluby mají přidělené licenční číslo a mají i stejný korporátní vzhled. Takové webové stránky obsahují vždy logo Porsche, logo klubu a zmíněné licenční číslo / razítko.

Porsche Club Praha pořádá pro své členy kulturní, sportovní a zájmové akce s cílem maximální podpory společného koníčku a hobby. Společně se členové účastní představení novinek, společenských akcí s vazbou ke značce, ale i společných jízd a výletů. Díky spolupráci s oficiálními Porsche Cluby mimo ČR si naši členové mohou rozšířit své znalosti a schopnosti, případně vyměnit zkušenosti. Cílem všech aktivit je jednoznačně podpora společného koníčku s logem Porsche.

Kdo a jak se může stát registrovaným členem Porsche Clubu Praha. Podmínkou členství v klubu je nejen láska ke značce, ale primárně musí žadatel být majitelem nebo provozovatelem vozu tovární značky Porsche. Každý žadatel, který splní tuto podmínku se následně může stát registrovaným členem, veškeré podmínky a požadavky pro členství lze najít na odkazu ZDE nebo v záložce "zájem o členství v Porsche Clubu Praha". Rádi uvítáme každého majitele vozu Porsche, který má chuť rozvíjet aktivity klubu, reprezentovat klub a aktivně se podílet na chodu klubu.

 

Za vedení klubu

 

Petr Klepetko, Club President

Alex Keselj, Club Vice-President